Problemy z trudno gojącymi się ranami

Leczenie Oxyterem

Firma z Częstochowy jako pierwsza na świecie stworzyła i udostępnia urządzenie do walki ze stopą cukrzycową, owrzodzeniami i trudno gojącymi się ranami do użytku domowego dla pacjentów w całej Polsce i Europie.

Urządzenia działa na zasadzie miejscowej terapii hiperbarycznej tlenem o czystości 96%.

Miejscowa tlenoterapia polega na wykorzystaniu medycznego urządzenia do wytwarzania tlenu, czyli przenośnego urządzenia, które pobiera tlen z powietrza i następnie emituje go w wysokich stężeniach i podwyższonym ciśnieniu. Tlen jest następnie podawany w miejscu zranienia. Jest to alternatywna metoda terapeutyczna w stosunku do terapii tlenem hiperbarycznym. Ogólne światowe badania dowodzą, że miejscowa tlenoterapia 6 razy bardziej przyspiesza gojenie ran przewlekłych we wszystkich stopniach zaawansowania.

"Stworzyliśmy komorę hiperbaryczną zakładaną bezpośrednio na kończynę dotkniętą zmianami chorobowymi"

Dzięki naszemu rozwiązaniu, terapia odbywa się u pacjenta w domu. Nie trzeba nigdzie wychodzić i obciążać chorej nogi. Nasz zestaw jest tak zaprojektowany, że można go używać samemu w domu bez pomocy innych osób.

Wiemy jak żmudna i czasochłonna jest walka z trudno gojącymi się ranami i owrzodzeniami oraz stopą cukrzycową.

Liczne zabiegi, dojazdy i godziny spędzone w szpitalach. Stres, ból i brak nadziei - spotykamy się z tym każdego dnia.

Urządzenie jest nie tylko dla osób które mają cukrzycę, mogą z niego korzystać wszystkie osoby które mają problemy z trudno gojącymi się ranami i owrzodzeniami kończyn spowodowanymi innymi chorobami czy problemami.

Wynajem udostępniamy na teranie całej Polski i Europy, nie ma dla nas znaczenia z jakiego miasta jest osoba chcąca wynająć Oxyter. Zależy nam, żeby każdy miał do niego swobodny dostęp” - komentuje twórca urządzenia.

Wygoda i oszczędność

Dzięki temu, że urządzenie Oxyter można wynajmować, możesz sam w domu robić sobie terapię, siedząc przed telewizorem i oglądając swój ulubiony serial. Nie trzeba już wychodzić z domu i nadwyrężać chorej nogi. Nie trzeba również tracić czasu i pieniędzy na dojazdy do specjalistycznych ośrodków, jest to ogromna oszczędność dla wielu pacjentów.

Brak przeciwwskazań

Dzięki najnowszej technologii, zostały wyeliminowane wszystkie przeciwwskazania. Nie ma znaczenia jakie masz choroby współistniejące, czy przyjmujesz leki i ile masz lat. Urządzenie jest nieinwazyjne i w pełni bezpieczne dla wszystkich ludzi.

Każdy zestaw jest dopasowany specjalnie do Ciebie

Firma z Częstochowy podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Dlatego kiedy zamawia się zestaw Oxyter, przyjeżdżają do pacjenta, odpowiadają na wszystkie pytania i pokazują jak to wszystko działa, oraz dostosowują go do potrzeb zamawiającego w celu optymalizacji terapii.

Kompaktowe wymiary i waga

Zestaw Oxyter jest lekki i poręczny, główna jednostka jest na kółkach, dzięki temu terapia może się odbywać w dowolnym miejscu w domu pacjenta.

Nielimitowana ilość terapii

Jeden zabieg tego typu w prywatnej placówce zaczyna się od 150 zł, a teraz należy pomnożyć to przez 30 wizyt, plus koszty dojazdów i poświęcony czas w skali miesiąca. Często kwota standardowego leczenia wynosi ponad 9000 zł.

Oxyter daje swoim klientom wolną rękę. Płacisz tylko raz, dużo niższą kwotę i korzystasz z terapii ile razy chcesz przez cały miesiąc, bez wychodzenia z domu, bez żadnych ograniczeń.

Martwisz się, że sobie nie poradzisz?

Pierwsze uruchomienie odbywa się pod okiem wyspecjalizowanego personelu. Pracownicy firmy przyjeżdżają do pacjenta, pokazują jak obsługiwać zestaw i uczą zamawiającego jak obsługiwać urządzenie.

Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, jednak firma mając na względzie dobro pacjentów, chce pokazać na żywo jak wygląda obsługa urządzenia i odpowiedzieć na wszystkie pojawiające się pytania na bieżąco przed pierwszym uruchomieniem.