O Oxyterze

Medyczne zdjęcie w tle
Urządzenie Oxyter

Na pierwszy rzut oka

Tlenoterapia Hiperbaryczna

Przyczyną trudności w gojeniu się ran jest ich niedotlenienie, które powstaje na skutek uszkodzonych naczyń krwionośnych. Terapia hiperbaryczna przyspiesza regeneracje uszkodzonego obszaru, wpływa korzystnie na odbudowę uszkodzonych naczyń krwionośnych i zwiększa ilość tlenu we krwi, dzięki czemu rany goją się szybciej. Od 5 lat pomagamy naszym podopiecznym w uporaniu się z ich zdrowotnymi problemami. Jest to nasza misja, którą wypełniamy każdego dnia.

Leczenie Oxyterem

Nasze urządzenie

Komora hiperbaryczna

Dzięki innowacyjnemu procesowi produkcji, uzyskaliśmy lekką a zarazem bardzo wytrzymałą komorę w której umieszczamy tylko kończynę dotkniętą zmianami chorobowymi.

Medyczne zdjęcie w tle
Leczenie Oxyterem

Minimum poświęconego czasu

Innowacyjne urządzenie

Jako pierwsi oferujemy tego typu urządzenie do użytku domowego. Leczenie stopy cukrzycowej, trudno gojących się ran i owrzodzeń wymaga wielu terapii i wizyt w specjalistycznych placówkach. Docierały do nas sygnały jak problematyczne są codzienne podróże na zabiegi i jakie wiążą się z tym koszty, oraz ile pochłania to czasu.

Leczenie Oxyterem

Minimum poświęconego czasu

Maksymalne korzyści

Pomyśl ile czasu i pieniędzy mógłbyś zaoszczędzić, gdybyś mógł sam w domu robić sobie terapię, siedząc przed telewizorem i oglądając swój ulubiony serial. Nie trzeba już wychodzić z domu i nadwrężać chorej nogi. Wszystko czego potrzebujesz masz pod ręką.

Leczenie Oxyterem

Każdy może używać oxytera

Brak przeciwskazań

Dzięki najnowszej technologii, wyeliminowaliśmy wszystkie przeciwskazania. Nie ma znaczenia jakie masz choroby współistniejące, czy przyjmujesz leki i ile masz lat. Oxyter jest nieinwazyjny i w pełni bezpieczny dla wszystkich ludzi.

Leczenie Oxyterem

Kompaktowe wymiary i waga

Idealne dopasowanie

Podchodzimy do każdego pacjenta indywidualnie. Dlatego kiedy zamówisz zestaw Oxyter, przyjedziemy do Ciebie, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pokażemy jak to wszystko działa, oraz dostosujemy go do Twoich potrzeb. Zestaw Oxyter jest lekki i poręczny, główna jednostka jest na kółkach, dzięki temu terapia może się obywać w dowolnym miejscu w Twoim domu.

Medyczne zdjęcie w tle

FAQ

Często zadawane pytania

Może akurat znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.

Lekarz